.

.

Примарен Челик Полирана Круна Од Нерѓосувачки Челик Со Нараквица За Истегнување Од Црн Жад

Примарен Челик Полирана Круна Од Нерѓосувачки Челик Со Нараквица За Истегнување Од Црн Жад

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте одличен допир на елеганција на секоја облека со оваа прилагодлива нараквица со монистра. Оваа нараквица од црн жад со ширина од 6,20 мм има елегантна круна дизајнирана од нерѓосувачки челик од 12, 4х10мм, придружена со реследник за шармантен изглед. Украсете го вашиот зглоб со стил со оваа привлечна нараквица за истегнување.Тип на накит : Стил На Модна Нараквица : Круна Со Нараквица За Шарм На Реси Завршница За Накит : Висок Полски Пол : женски затворач : Лизгање На Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Бели Димензии : 12,4 мм х 10ммстоун Детали : Тип : Жадеколор : Црн Облик : Тркалезна Количина : 26 вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бела боја лак, Совршен За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Кина Нерѓосувачки Челик, Полиран, Истегнување, Лизгање, Скапоцен Камен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата