.

.

Едноставно Дејзи 3 '5' Семеен збор печати затворен килим

Едноставно Дејзи 3 '5' Семеен збор печати затворен килим

DEN 1535.84

Количината на стоката
Това е достапна

Украсете и персонализирајте го вашиот дом со едноставно килим во затворен простор. Едноставно Daisy 3 'x 5' Семеен збор печати затворен килим : 3 'x 5' Внатрешен килим. Украсете и персонализирајте го вашиот дом со килими кои отелотворуваат боја и стил. Материјали : полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата