.

.

сунхилсгрејс сам плетење диидиј плетење акрилна волнена капа бебешка облека шамија со предиво бебе

сунхилсгрејс сам плетење диидиј плетење акрилна волнена капа бебешка облека шамија со предиво бебе

DEN 233.44

Количината на стоката
Това е достапна

За Големината : Единицата Со Кинеска Големина Е Различна Од големината НА САД, 1 инч=2,54 см; 10 инчи=25,4 см;Можете Да ја Процените Вистинската Големина Со Конверзија;Ве Молиме Проверете Ги Деталните информации Пред Нарачката.Ако Не Сте Сигурни Во Големината,Ве Молиме Испратете Ни Порака; Стоката Се Испраќа Од Соединетите Држави, А Пакетот Се Очекува Да Биде Примен За 7-15 Денидиј Плетење Акрилна Волна Капа Бебешка Облека Шамија Со Предиво Бебешко Рунокарактеристики : Предиво Од акрилна волна Тенселс е многу погодно за бебиња. Мекото чувство за раце е најдобрата карактеристика на ова памучно предиво. Дијаметар : 0,047 инчи (1,2 мм); dk 6ply единица тежина : 25g/Должина на компјутер : 58myarn тежина група : Прсти Препорачани игли : 12-13 (големина НА ВЕЛИКА британија)/3-4 (големина НА САД)Материјал. 30% памук + 70% фибернота : ви препорачуваме да нарачате повеќе во исто време, може да има некои разлики во бојата поради различни серии.Вклучен пакет : 1 х акрилна волна топка Лесен и Едноставен за употреба. Обезбедување Квалитет, Безбедност И Безопасност. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Ве Молиме Погледнете Ги Деталните Упатства Пред Да Нарачате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата