.

.

Женски Игра Мода Греј Њу Орлеанс Сенс Поле Финес Возбуда Ракав V-Вратот Маица

Женски Игра Мода Греј Њу Орлеанс Сенс Поле Финес Возбуда Ракав V-Вратот Маица

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Комбинирајте го духот и стилот со Оваа Финеса На Теренот На Њу Орлеанс Сентс. Оваа игра мода врвот карактеристики Њу Орлеанс светци графика да ги споделите со сите знаат каде лежи вашата верност. Опуштеното вклопување и возбудливите ракави обезбедуваат трендовски изглед, а памучно-полиестерската ткаенина е лесна за целодневна удобност. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Официјално лиценциран. В-вратот. Опуштено вклопување. Машина за перење, линија сува. Материјал : 65% Памук/30% Полиестер/5% Спандекс. Краток ракав. Рафл ракави. Потресена графика за печатење на екранот. Марка : Gameday Мода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата