.

.

Екстел Св. Катерина Од Шведска Католичка Бројаница Монистра За Мажи Жени, Изработени Во Сад Метален Тип: Сребрена Плоча, Католичка Светотаинска Посветеност: Света ?

Екстел Св. Катерина Од Шведска Католичка Бројаница Монистра За Мажи Жени, Изработени Во Сад Метален Тип: Сребрена Плоча, Католичка

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сребрена Плоча Бројаница карактеристики 6мм Аметист Оган Полиран монистра. Распетието е со димензии 1 3/8 х 3/4. Централниот дел содржи медал На Света Катерина Од Шведска. Дизајн И Стил; Сребрена Плоча Бројаница карактеристики 6мм Аметист Оган Полиран монистра. Распетието е со димензии 1 3/8 х 3/4. Централниот дел содржи медал На Света Катерина Од Шведска. Тип на мушка; Огнените Полирани Монистра се стаклени монистра што се загреани за да им дадат помек изглед и помазно чувство. Кутија за подароци; Оваа Бројаница доаѓа спакувана во луксузна кадифена кутија за подароци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата