.

.

Таза шаг Црн 6' 7 9 ' Глобален Правоаголник Област Килим

Таза шаг Црн 6' 7 9 ' Глобален Правоаголник Област Килим

DEN 610.40

Количината на стоката
Това е достапна

Геометриска шема инспирирана од скандинавија и пријатен, кадифен куп од 1,38 инчи се впечатливи карактеристики на колекцијата таза шаг. Со сложена шема во неутрални бои, овој килим обезбедува удобност по прифатлива цена. Одлично за спални и дневни соби. Машина ткаена Во Турција со полипропилен која обезбедува мек допир и пријатни вибрации. Самото место или професионално чисти. Килим рампа препорачува. 100% Полипропилен. Машина Ткаени Во Турција. Кадифен Куп. Висина На Купот : 1.2". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, Овој Тепих Во Глобален стил додава елегантен изглед на вашиот простор. Крем и Јаглен. Нијанси на . 7' х 9 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Кадифен Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата