.

.

Samsung 34-2886-05-XP S-Поглед Флип Капак За Samsung Galaxy S

Samsung 34-2886-05-XP S-Поглед Флип Капак За Samsung Galaxy S

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Користете Го Капакот За Превртување На Белиот Бисер S-View За Samsung Galaxy S 6 за да го заштитите вашиот екран кога не се користи и лесно се отвора за целосен пристап до екранот. Кога е затворен, капакот S-View нуди моментален пристап до критичните карактеристики преку уникатен интерфејс на прозорецот, благодарение На ЧИПОТ Samsung ID. Прифатете или одбијте дојдовни повици со само удар или одбијте повици со претходно поставена порака. Повлечете ја десната икона за брзо пристап до камерата на телефонот, без да го отворите капакот, за брзо фотографирање или видео за да го снимите моментот. Повлечете ја левата икона за да пристапите до вашите омилени контакти за лесно бирање со затворен капак за превртување. Одговара На Samsung Galaxy S 6. Паметниот, Интерактивен Прозорец Обезбедува Брз Пристап До Клучните Карактеристики На Телефонот И Можност За Одговор На Дојдовни Повици И Аларми Без Отворање На Капакот. Лентата За Повлекување Ги Прикажува Сите Известувања, А Не Само Текстови И Пропуштени Повици. Дизајнот На Лулката Овозможува Лесна, Прицврстувачка Инсталација И Додава Тврда Пластична Заштита На Аглите На Уредот. Бел Бисер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата