.

.

КОСТИМИ МОРИС IC11098LG Женски Црвен Воин Ловец Костим

КОСТИМИ МОРИС IC11098LG Женски Црвен Воин Ловец Костим

DEN 591.84

Количината на стоката
Това е достапна

Водете бунт против владата и претворете ја нацијата робови во војска Во Нашиот Костим За Ноќта На Вештерките На Црвениот Воин На Жените! Соберете ја оваа облека инспирирана Од Кетнис Евердин во трилогијата Игри На Гладта.Оваа жестока ставка се одликува со црвен фустан со печатен амблем, соодветен појас со прикачена торбичка и соодветни црвени хеланки. Тоа е борба за вашиот живот и сигурно ќе излезете на врвот. Покажат својата стрелаштво вештини и ги собереш Нашите Жени Црвениот Воин Ловец Ноќта на Вештерките костим денес. Достапно на !!! Високо Препорачливо. Класичен дизајн. Врвен квалитет. Бренд : Морис Костими. Возрасни Големи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата