.

.

Женски Анита Папучи

Женски Анита Папучи

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Плишаната удобност ги опкружува вашите стапала во Овие Мила мук лукс® Женски Влечки Анита. Овие чизми до глуждот се изработени со облога од вештачко крзно за крајна топлина, а влошките од пена нудат врвна атмосфера. избришете со влажна крпа, не избелувајте, исушете рамно. Увезени. Нн-Внатрешен/Надворешен Тпр Солен-100% Полиестерско Вештачко Крзно Линин-100% Акрилен Вампн-Инсолен Од Пена-Американски Женски Големини С (5-6), М (7-8), Л (9-10), XL (11-12)n-достапни се повеќе опции за боја Повлечете. Пена Влошка. Вештачко крзно наредени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата