.

.

Дизни Женски И Женски Плус Кошмар Пред Божиќ Пижами Дневна Џогери

Дизни Женски И Женски Плус Кошмар Пред Божиќ Пижами Дневна Џогери

DEN 303.68

Количината на стоката
Това е достапна

Ослободете се и опуштете се во вашите омилени џогери За Ноќта на Вештерките (Или Божиќ) со ликови Од анимираниот филм Кошмар пред Божиќ. Овие влечни дневни панталони имаат застрашувачки-добри шарени отпечатоци и се совршени ноќни панталони за носење додека пеете : "Ова е Ноќта на Вештерките."Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи големина С. стил На повлекување. Еластичен појас. Еластични глуждови. - Дизни, Сите Права Се Задржани. 95% Полиестер/5% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Жените Се Кошмар Пред Божиќ Џогер Дневна панталони.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата