.

.

Јулијан 13 16 Двојна Завеса Прачка-Какао

Јулијан 13 16 Двојна Завеса Прачка-Какао

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете суптилен и стилски допир на третманот на вашиот прозорец со 13/16" дијаметар двојно завеса прачка во собата. Изработени од висококвалитетни челични прачки и финиши од смола. Појавување на една прачка продадени одделно. Вклучува Две прачки со дијаметар од 13/16", завршни работи и хардвер за монтирање. Проекција На Предната Прачка : 6.375 "Проекција На Задната Прачка : 3.75". Завршна Мерка : 3 "х 2.33 " х 2.33".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата