.

.

Тајгер Авто ТГ-ТГ7Ј Опашка Светлосни Штитници Опфаќа Компатибилен со 2007 - Џип Wrangler JK

Тајгер Авто ТГ-ТГ7Ј Опашка Светлосни Штитници Опфаќа Компатибилен со 2007 - Џип Wrangler JK

DEN 5327.84

Количината на стоката
Това е достапна

TYGER AUTO се фокусира на развој на премиум резервни делови за автомобили кои ги исполнуваат или надминуваат стандардите за квалитет на OE. Сите делови ОД ТАЈГЕР се покриени Со Гаранција Без Проблеми и ќе го направат вашето возило да се истакне на патот!FITMENTCompatible со 2007-2018 Џип Wrangler JK (не ЗА JL) ТЕШКИ ЕДНО парче леано алуминиумска легура без заварување дава супериорна издржливост на врвот на се со мала тежина. ПРЕМИУМ ДИЗАЈН-Финишот За Е-обложување Со Црн прав им дава на овие чувари отпорност на ' рѓа и нивниот врвен изглед и чувство. 2 ПАРЧЕ СЕТ-2 парчиња вклучуваат и возачка и патничка страна. Ова не одговара На Wrangler JL. ФИТМ-Компатибилен со 2007-2018 Џип Wrangler JK (Не ЗА JL). ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - лесна инсталација на завртки без потребно дупчење. Вклучени хардвер и инструкции. Се вклопува само над фабричките опашки. ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ-ТАЈГЕР без проблеми 5 годишна гаранција за американските клиенти против производствени дефекти!. Одговара Изберете : 2015-2017 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН СПОРТ 6 Цил 3.6 L2012-2014 ЏИП WRANGLER СПОРТ 6 Цил 3.6 L2011 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН САХАРА 6 Цил 3.8 L2008 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН X 6 Цил 3.8 L2010 ЏИП WRANGLER СПОРТ 6 Цил 3.8 l2018 џип wrangler неограничен САХАРА 6 ЦИЛ 3.6 L2007,2009 џип wrangler X 6 ЦИЛ 3.8 земјиште Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата