.

.

Acdelco Професионални 252-Комплет За Пумпа За Вода Одговара На Chevrolet Corvette

Acdelco Професионални 252-Комплет За Пумпа За Вода Одговара На Chevrolet Corvette

DEN 6301.44

Количината на стоката
Това е достапна

Професионална, премиум резервна Пумпа За Вода на Моторот ACDelco циркулира течност за ладење низ радијаторот и системот на моторот на вашите возила за да помогне во одржување на соодветна температура и перформанси на моторот. Дихтунзите, заптивките и О-прстените спакувани со Оваа Професионална, премиум резервна пумпа за вода помагаат да се гарантира дека сите потребни делови се достапни за инсталација без проблеми. Професионалните Пумпи За Вода ACDelco се висококвалитетна замена идеална за многу возила на патот денес. Оваа премиум резервна пумпа за вода за замена на моторот е произведена за да ги исполни вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Пумпа за вода На моторот Одговара Изберете : 1993-1996 ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата