.

.

Winhome Новогодишна Елка Подни Душеци Килими На Отворено Внатрешна Врата Големина 23,6 x

Winhome Новогодишна Елка Подни Душеци Килими На Отворено Внатрешна Врата Големина 23,6 x

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Внатрешна и надворешна употреба.Издржлив отпорен на топлина. Големина : 18х30 инчи, 23, 6х15, 7 инчи. Прилагодете ги вашите фотографии и долго време. Поддржан со неопренова гумена нелизгачка подлога. Внатрешна и надворешна употреба.Издржлив отпорен на топлина. Големина : 18х30 инчи, 23, 6х15, 7 инчи. Прилагодете ги вашите фотографии и долго време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата