.

.

Половина Камера Торба, Камера Половина Случај Компактен Пренослив Стп Материјал За Надворешна Употреба За Функционално Патување Кафе

Половина Камера Торба, Камера Половина Случај Компактен Пренослив Стп Материјал За Надворешна Употреба За Функционално Патување

DEN 1263.84

Количината на стоката
Това е достапна

Торба со половина Камера, Компактен Пренослив Стп Материјал За Надворешна Употреба За Функционално Патување Спецификација На Кафе : Тип На Предмет : Материјал За Половина Кутија На Камерата : Употреба На Кученца : Погоден За Заштита На Камерата, Подароци Итн.Големина На Производот : Прибл. 6 x 3.8 x 13cm / 2.4 x 1.5 x 5.1 Во Пакетот Листа : 1 x Камера Половина Случај 1 x орев Стп Материјал : половина случај на камерата е изработена од стп кожа, која е отпорна на абење и издржлива и има заштитен ефект. Лесен За Употреба : можете да ја инсталирате и отстраните портата на камерата, слотот за картички, копчето и батеријата без да го отстраните заштитниот капак или директно да ја инсталирате на статив со заштитен капак. Опсег на Примена : полу-куќиштето на камерата е многу погодно за функционално патување и надворешна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата