.

.

- Љубов Куче Очила За Сонце-Црна Сива

- Љубов Куче Очила За Сонце-Црна Сива

DEN 2495.84

Количината на стоката
Това е достапна

Мерења : Око : 62мм, Мост : 16мм, Храм : 125 Мм Рамка Боја : Црни/Сивкасти Влошки : Фиксен Пол : Унисекс Дизајнери : Ед Харди Ед Харди Љубовни Очила За Сонце За Кучиња е прекрасна модерна очила за сонце дизајнирана од Ед Харди и продадена Од Кристијан Аудиџиер. Ед Харди дизајнер очила за сонце карактеристики Љубов Куче графика На храмови со ед харди логото детали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата