.

.

Женски Обичен Моден Тркалезен Врат Полка Точка Долг Ракав Неправилен Фустан Со Полите

Женски Обичен Моден Тркалезен Врат Полка Точка Долг Ракав Неправилен Фустан Со Полите

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Обичен Моден Кружен Врат Полка Точка Долг Ракав Неправилен Полите Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Ново 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Оригиналниот Производ Може Да Варира Ве Молиме знајте . Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Декорација на мешавина Од памук : Ниту Една Должина : Стил На Средно Теле : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Size USUKEUBust Sleeve Waist Length S483490cm/35.43"60cm/23.62"71cm/27.95"114cm/44.88"M6103695cm/37.40"61cm/24.02"76cm/29.92"115cm/45.28"L81238100cm/39.37"62cm/24.41"81cm/31.89"116cm/45.67"XL101440105cm/41.34"63cm/24.80"86cm/33.86"117cm/46.06"XXL121642110cm/43.31"64cm/25.20"91cm/35.83"118cm/46.46"XXXL161844115cm/45.28"65cm/25.59"96cm/37.80"119cm/46.85"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 90cm/35.43"Sleeve : 60cm/23.62"Waist : 71cm/27.95"Length : 114cm/44.88"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 95cm/37.40"Sleeve : 61cm/24.02"Waist : 76cm/29.92"Length : 115cm/45.28"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 100cm/39.37"Sleeve : 62cm/24.41"Waist : 81cm/31.89"Length : 116cm/45.67"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 105cm/41.34"Sleeve : 63cm/24.80"Waist : 86cm/33.86"Length : 117cm/46.06"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 110cm/43.31"Sleeve : 64cm/25.20"Waist : 91cm/35.83"Length : 118cm/46.46"Size : XXXLUS : 16 UK : 18 EU : 44 Bust : 115cm/45.28"Sleeve : 65cm/25.59"Waist : 96cm/37.80"Length : 119cm/46.85" летни фустани за жени 2022. фустани за жени 2022. женски фустани.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата