.

.

Синдисус Дами Две Облека Долги Ракави Дуксери Обичен Џогер Сет Спортски Салон Поставува Секојдневен Сив Л

Синдисус Дами Две Облека Долги Ракави Дуксери Обичен Џогер Сет Спортски Салон Поставува Секојдневен Сив Л

DEN 463.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Обични Врвови Со Долги Ракави Панталони Костуми Тип На Шема : Еднобојна, Висока Половина, Врвка За Влечење Боја : Сива, Темносина, Бела, Каки, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Памук Спандекснеклин : Должина На Вратот На Екипажот : Колкови Должина На Ракавот : Должина На Долги Ракави : Должина На Глуждот Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Секојдневен костум за тренерки, висококвалитетна ткаенина, мека, дише и ве одржува удобно.2. Врвовите+панталони поставена карактеристика : долг ракав, еластична половина, секојдневен стил.3. Овој стилски комплет за панталони, исто така, совршен за секојдневна пригода, како што се паркови, забави, датуми, филмови и така натаму, но исто така погоден за секојдневно работење.4. Модниот дизајн на костум за дневна облека може да ве направи поубави и виталност. Содржина на пакетот : 1 Х Топс1 х Панталони (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Жени Две Парчиња Облека, Долги Ракави, Спортски Џогер Сет. Материјал-90% Памук 10% Спандекс. Ткаенината Е Пријателска За Кожата и Еластична, Удобна за Вашата Кожа Во Жешкото Лето. Дизајн-Долги Ракави, Две Парчиња Облека, Еластична Тренерка За Половината, Врвови За Пуловер + Долги Панталони, Обични Дуксери Со Цврста Боја, Лесни. Повод - Жените Две Парчиња Костуми За Џогирање Се Совршени За Секојдневно Носење, Салон, Спорт, На Отворено, Јога, Вежбање, Внатрешни Или Надворешни Спортови Се Релаксираат и Секојдневно. Мерење-Ве Молиме Трпеливо Прочитајте Ја Табелата Со Големини За Да Ја Пронајдете Совршената Соодветна Тренерка Пред Да Нарачате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата