.

.

Зингз и Тингз Современ Современ, слободен стоечки формат, пакување Со Една ставка,декор на маса за станбени згради

Зингз и Тингз Современ Современ, слободен стоечки формат, пакување Со Една ставка,декор на маса за станбени згради

DEN 575.84

Количината на стоката
Това е достапна

Подобрете го вашиот дом со оваа прекрасна водена карактеристика што ќе додаде елемент на спокојство и стил на секој простор! Од акцент на двор до градинарска уметност до декор за дневна соба, оваа фонтана е зачудувачко парче што обезбедува изобилен воден амбиент. Ова цврсто парче никогаш нема да ве разочара!. Карактеристики на производот : ФОНТАНА ПРЕДВОДЕНА ОД СОВРЕМЕН стил. Издржливата фонтана може да се користи во градината, дворот, дневната соба или бањата. За да ја исчистите фонтаната, лесно исчистете ја прашината или избришете ја со влажна крпа по потреба. Се препорачува за внатрешна употреба. Произведено Во Кина. Димензии : 14.94 "H x 8.44" W x 8.44 " D. Материјал (И) : пластика/смола. Масичка фонтана. За чистење на влажна крпа по потреба. 14,94 инчи високи 8,44 по инчи широки за 8,44 инчи длабоки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата