.

.

Моделни Обрасци Шема: Врвови На Промаши Големини 14-16-18-20-22

Моделни Обрасци Шема: Врвови На Промаши Големини 14-16-18-20-22

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Вградениот врв за завиткување има набори и навивања со затворање на лента и копчиња. О : Краток ракав со стрела. Б : Дводелен ракав. Големина : Е5(14-16-18-20-22). Ниво На Тежина : Лесно. Предложени Ткаенини : Волна Крепи, Креп Назад Сатен, Понте Плете.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата