.

.

Неет Ракавица, ФГ-2Н

Неет Ракавица, ФГ-2Н

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Висококвалитетна најлонска градежна ракавица за снимање која има еластична задна влошка за удобно вклопување, прицврстувачи за куки и јамки и мазни кожни врвови. Неет Ракавица, ФГ-2Н : ракавица За Снимање. Еластична назад вметнете. Мазни кожни совети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата