.

.

Замена на надворешната рачка на вратата на Рефи компатибилна со 2006 година- Акцент на Хјундаи заден, десен патнички текстура црно

Замена на надворешната рачка на вратата на Рефи компатибилна со 2006 година- Акцент на Хјундаи заден, десен патнички текстура

DEN 222.72

Количината на стоката
Това е достапна

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуалноColor/Finish : Textured Black Inter Change Дел Нумера : 83665-1e000 Warranty : 1-годишна гаранција за неограничена милеза на вратата на вратата на вратите рачки на вратите се достапен начин за враќање на функционалноста на вратата на вашето возило. Секоја надворешна рачка на вратата е направена до фабрички спецификации за да изгледаат и да се извршуваат исто како и оригиналот. Феации и придобивки : Направени до фабрички спецификации направени на фабрички спецификации за инсталација без проблеми, загарантирано.Дизирана како директна замена за вашата оригинална рачка на надворешната врата .Helps Вратете го вашето возило на како нова состојба.Премиумска конструкција и завршување на изработени со трајни материјали за долг животен век.Премиум Црната завршница одговара на вашата оригинална рачка на надворешната врата. процеси како оригинална, обезбедувајќи одлична фитма и квалитетна завршница. Следни возила : Позиција : Заден, jepthyundai2006-2011 Accent GLS Changange Дел броеви : 83665-1e000. Броеви на размени : 83665-1e000. Одговара Изберете : 2007-2011 Hyundai Accent GLS 2006 Hyundai Accent GT/GL/GLS и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата