.

.

Денот на независноста Тренинг Кошули За Жени Мода Со Три Четвртини Ракави Тркалезен Врат 4 јули Женска Маица Црвена XL

Денот на независноста Тренинг Кошули За Жени Мода Со Три Четвртини Ракави Тркалезен Врат 4 јули Женска Маица Црвена XL

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 44см/17.32" Должина : 67см/26.38" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Рамо : 44.5 см/17.52" Ракав : 45см/17.72" ДОЛЖИНА : 69СМ/27.17" големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108см/42.52" рамо : 46см/18.11" ракав : 46см/18.11" ДОЛЖИНА : 71СМ/27.95" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 114см/44.88" рамо : 47,5 СМ/18,70" ракав : 47см/18,50" Должина : 73см/28,74" големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 120см/47,24" РАМО : 49СМ/19,29" ракав : 48см/18,90" должина : 75см/29,53" Жени три четвртини ракав т КОШУЛИ ПРОЛЕТ ЛЕТО МОДА БЛУЗИ КРУГ вратот кошули. Погодно е да ја носите оваа кошула за секојдневни прилики како дома, забава, канцеларија, патување, клуб, одмор,ден на независност и така натаму. Одличен подарок за жените На Денот На Независноста, со трендовски фит, удобен Дизајн На Вратот V, а исто така и лабава половина за задоволување на вашите спортски потреби. Одличен дизајн на вратот и еластично затворање за оптимален опсег на движење. Не премногу тесни, не премногу лабави. Ослободете го горниот дел од телото за време на секое движење. 4-насочен растеглив материјал за одлична флексибилност го подобрува опсегот на движење. Верувајте во Добри Старомодни Американски вредности. Гордост во земјата, гордост во себе и гордост во нашите производи. Денот на независноста Тренингот Кошули За Жени Три Четвртина Ракав Мода Круг Вратот 4 јули Жените Маица Црвена XL.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата