.

.

Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирано Копче За Туника Обични Летни Врвови ЗА Жени ХХХЛ

Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирано Копче За Туника Обични Летни Врвови ЗА

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа ткаенина за кошула со кратки ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски и пролетен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс-Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V Вратот. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 11720 маици : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 98см/38.58" Ракав : 18см/7.09" Рамо : 37см/14.57" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Ракав : 19см/7.48" рамо : 38cm/14.96" ДОЛЖИНА : 71 CM/27.95" големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108cm/42.52" ракав : 20cm/7.87" рамо : 39cm/15.35" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 114см/44.88" ракав : 21см/8.27" РАМО : 40см/15.75" должина : 73см/28.74" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 120см/47.24" Ракав : 22СМ/8.66" Рамо : 41см/16.14" должина : 74см/29.13" големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 126 CM/49.61" ракав : 23cm/9.06" рамо : 42cm/16.54" должина : 75cm/29.53" големина : xxxxl сад : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 биста : 132cm/51.97" ракав : 24cm/9.45" рамо : 43см/16.93" должина : 76см/29.92" големина : хххххл сад : 18 велика британија : 21 Еу : 48 биста : 138см/54.33" ракав : 25см/9.84" рамо : 44см/17.32" ДОЛЖИНА : 77СМ/30.31" материјал : изработен од 95% полиестер,5% спандекс. Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување. Лесно е да се грижи за секојдневниот живот или патувањето. ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ : лабавиот дизајн ја прави облеката одлична за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. ПОГОДНА ПРИГОДА : Секојдневен, одмор, шопинг, состанок, улица, канцеларија, работа, основна,плажа, забава, на отворено,секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : V вратот блуза. Пролет лето clothes облека секојдневен шик стил. Целосно покажувајќи ја вашата форма. СОВЕТИ за КУПУВАЊЕ : нашите врвови се меки, па затоа е подобро да ги пеглате пред да ги носите за да не изгледаат збрчкани. КАРАКТЕРИСТИКИ : кошули со Долги ракави за жени; преголеми маици за жени; излегување блузи за жени; пролетни врвови за жени; лесна и мека ткаенина,Дизајнирано сечење за да изгледате витко и доволно долго за да ги скриете стомакот и колковите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата