.

.

Маици Кошули За Жени Мода V Копче За Вратот Градиент Печење Долги Ракави Блузи Кошули Врвови Црвени С

Маици Кошули За Жени Мода V Копче За Вратот Градиент Печење Долги Ракави Блузи Кошули Врвови Црвени С

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С Биста : 92см/36,22" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 56см/22,05" Должина : 66см/25,98" Големина : М Биста : 98см/38,58" Рамо : 41,5 см/16,34" Ракав : 57см/22,44" Должина : 68см/26,77" Големина : Л Биста : 104см/40.94" рамо : 43см/16.93" ракав : 58см/22.83" должина : 70см/27.56" големина : xl Биста : 110см/43.31" рамо : 44.5 см/17.52" ракав : 59см/23.23" должина : 72см/28.35" големина : xxl биста : 116см/45.67" рамо : 46см/18.11" ракав : 60см/23.62" должина : 74см/29.13" жени мода обичен v Копче За Вратот градиент печатење долги ракави обична Блуза маици врвкарактеристики : материјали : долг ракав v Копче за вратот врвот изработен од материјали доволно издржливи за вашето секојдневно Носење. Полиестер, Многу удобен, лесен и мек. Дизајн : Обичен v копче за печатење со долги ракави, лабав и течен врв на туника, создавајќи шармантен и елегантен стил. Изработен е од материјал, издржлив и погоден за вашето секојдневно носење. Карактеристики : овој обичен v копчето за вратот долг ракав е женски. многу удобно за носење, ќе ве направи пошармантни и стилски, но без да покажете премногу. Натпревар : копчето долги ракави врвовите за жени Би Биле Одлични со шорцеви, фармерки, здолништа,Потпетици.и, исто така, може да биде внатрешен во пролет илиumn. Несомнено е дека ќе биде модерен. ќе добиете комплименти кога ќе го носите овој елек. Тоа е одличен избор подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или сестри.Повод : овие женски врвови со долги ракави се погодни за дома, одмор, патување, состанок, забава, плажа, шопинг. Тоа ќе биде убава опција за активности на отворено или внатре. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.Овој класичен резервоар може да се носи во многу различни прилики, забави, работа, клубови, одмори и многу повеќе. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Опис : Сезона : Лето : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Конвенционална Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Causal Size Bust Shoulder Sleeve Lengths92cm/36.22"40cm/15.75"56cm/22.05"66cm/25.98"M98cm/38.58"41.5 cm/16.34"57cm/22.44"68cm/26.77"L104cm/40.94"43cm/16.93"58cm/22.83"70cm/27.56"XL110cm/43.31"44.5 cm/17.52"59cm/23.23"72cm/28.35"XXL116cm/45.67"46cm/18.11"60cm/23.62"74cm/29.13"Size : SBust : 92cm/36.22"Shoulder : 40cm/15.75"Sleeve : 56cm/22.05"Length : 66cm/25.98"Size : MBust : 98cm/38.58"Shoulder : 41.5 cm/16.34"Sleeve : 57cm/22.44"Length : 68cm/26.77"Size : LBust : 104cm/40.94"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 58cm/22.83"Length : 70cm/27.56"Size : XLBust : 110cm/43.31"Shoulder : 44.5 cm/17.52"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 72cm/28.35"Size : XXLBust : 116cm/45.67"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 74cm/29.13" Маици Кошули За Жени Мода V Копче За Вратот Градиент Пронаоѓање Долги Ракави Блузи Кошули Блузи Црвени С. Добар избор за работа, канцеларија, одмор, датум,Ден На Независност; излезете со носење и секојдневно носење. Погодно е да ја носите оваа кошула за секојдневни прилики како дома, забава, канцеларија, патување, клуб, одмор и така натаму. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. Жените Мода Повик V Копчето За Вратот Градиент Печатење Долги Ракави Повик Блуза Маици Врвот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата