.

.

Авамо Жените Џеб Повик Копче Надолу Класичен Карирани Чек Блузи Ревер Вратот Долг Ракав Маица Блуза

Авамо Жените Џеб Повик Копче Надолу Класичен Карирани Чек Блузи Ревер Вратот Долг Ракав Маица Блуза

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женска Секојдневна Кошула Блуза Со Долги Ракави. Тип На Шема : Карирани Печатени, Копчиња. Боја : Розова, Жолта, Црвена Црна, Зелена Црна, Сина Сива (По Избор). Големина : S,M, L, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 95% Памук, 5% Спандекс. Деколте : Ревер. Должина : Должина На Колковите. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Едноставни, но блузи во моден стил со долг ракав што ќе ви се допаднат. Оваа блуза е неопходна за сите сезони. 2. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да се носат кога датираат, работат, патуваат, партија, повик, одмор, итн. 3. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома. Содржина На Пакетот : . 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Блузи Стил : Женска Карирана Кошула Долу Кошула Со Долги Ракави Обични Блузи Со Долги Ракави, Женска Класична Карирана Кошула Со Копчиња Кошули Со Долги Ракави, Проверете Ги Класичните Мрежни Врвови Со Копчиња Надолу Блузи. Карактеристики на карирана кошула за жени : долг ракав,Два џебови на градите,кошула за затворање Копчиња,кошули за момчиња карирана шема,Секојдневно лабаво вклопување, Класичен кариран, секојдневен стил на колеџ. Жените Момчиња карирана кошула може да се носат отворен фронт како кардиган;Пар со v пуловер на вратот за класичен изглед;Врзан на половината во лето. олор : Розова, Жолта, Црвена Црна, Зелена Црна, Сина Сива (По Избор) Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Класичен Кариран костум за кошула за деловна работа,одмор, вечерна забава, плажа,секојдневен живот,училиште,состанок.Разновидните фланелни кошули можеа да носат преку целата година, особено воumn и зима.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата