.

.

Реконструирана Иновера IVR4907AN 1400-Страница Со Висок Принос Мастило ЗА HP 940XL-Цијан

Реконструирана Иновера IVR4907AN 1400-Страница Со Висок Принос Мастило ЗА HP 940XL-Цијан

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Иновера преработените касети со мастило нудат висококвалитетна, ниска цена алтернатива на касетите со национален бренд. Касетите со мастило иновера се преработени со користење на најсовремен процес кој вклучува комерцијални техники за дигитално полнење и запечатување и врвни мастила кои се специјално формулирани за секој печатач за да обезбедат сигурни перформанси што ги исполнуваат или надминуваат перформансите на националните брендови од првата страница отпечатена до последната. Типови на уреди : Инк-Џет Печатач; Боја(И) : Цијан; Страница-Принос : 1.400; Тип На Снабдување : Мастило. Продадени како 1 Секој. Целосно компатибилен и економичен. Обезбеден квалитет. Лесна, чиста инсталација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата