.

.

Vibecover Тенок Случај компатибилен За Apple iPhone Pro Max, Вкупно Стража FLE Tpu Покритие, Магично Место

Vibecover Тенок Случај компатибилен За Apple iPhone Pro Max, Вкупно Стража FLE Tpu Покритие, Магично Место

DEN 863.36

Количината на стоката
Това е достапна

Apple i Phone 13 Pro Max Тенок Случај - Магично Место Дизајн Компатибилност : i Phone 13 Pro Max WILL НЕ ЌЕ ОДГОВАРА : Не За i Phone 13, i Phone 13 Pro, i Phone 13 Mini THIN и Светлина - Вкупно Стража Покритие.МЕК ТПУ СО ДИЗАЈН НА АГОЛ НА ВОЗДУШЕН ШТИТНИК - Мекото Куќиште на ТПУ обезбедува подобро Држење.БЕЗБЕДЕН ЕКРАН И ЗАШТИТА НА КАМЕРАТА-Подигнатите Усни околу екранот и камерата даваат Дополнително Protection.At РАБОТА или ИГРА, ВКУПНИОТ Чувар го штити Вашиот Мобилен уред од секојдневни опасности.Флексибилен ТПУ, Отпорен на Гребење и лесен за инсталирање. Влијание апсорпција на енергија подобро од тешко случај.Подигната усна над екранот го штити екранот на телефонот од случајниот рамен пад.Ние стоиме зад нашето име, име на кое секогаш можете да се вратите. Бесплатен Домашен Превозот. USPS Прва Класа Пакет. Политика За Враќање. Само артиклите купени директно од Bestbuyaccessore ќе ги исполнуваат условите за враќање. Предметите со целото пакување и содржина мора да се вратат во рок од 30 дена. Сите вратени производи треба да бидат во оригиналното пакување без содржина што недостасува за да добиете целосна наплата. Делумно враќање на средствата може да се примени на сите вратени производи кои не се во оригинално пакување или недостасуваат содржини кои било отворени пакети. Ако сте направиле купување и по купувањето е понуден поголем попуст, не можеме да го примениме поголемиот попуст на претходната нарачка. ТЕНОК И ЛЕСЕН-Вкупен Заштитен Капак. МЕК ТПУ СО ДИЗАЈН НА АГОЛ НА ВОЗДУШЕН ШТИТНИК - Мекото Куќиште на ТПУ обезбедува подобро Држење. БЕЗБЕДЕН ЕКРАН И ЗАШТИТА НА КАМЕРАТА-Подигнатите Усни околу екранот и камерата даваат Дополнителна Заштита.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата