.

.

Павки за чипка за чипка на машка чизми на Маден Cујорк

Павки за чипка за чипка на машка чизми на Маден Cујорк

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Кул, секојдневно и свежо - да го поставите вашиот нов пар судски патишта за мажи од Мадден Cујорк. Класичното затворање на чипка овозможува прилагодливо вклопување и има удобна влошка со флексибилна надворешна плоча која е совршена за секој чекор. Спарете го со омилениот изглед и подгответе се да го земете викендот! Материјал : Полиуретан горен; Термопластична гумена надворешна плоча со ставање. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка. Карактеристики : тркалезна пети; удобна влошка; Флексибилна надворешна плоча. Мажите за чипка на чипка, патики од Мадден Cујорк.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата