.

.

Моен Вос Ја Четка Славината За Никел Пренасочувач

Моен Вос Ја Четка Славината За Никел Пренасочувач

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Моен го поставува стандардот за исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн од завршетоци кои гарантирано ќе траат цел живот, до славини кои совршено го балансираат притисокот на водата, носат елеганција во вашиот дом со премиум селекции од моен. Од софистицираноста на традиционалниот период до рационализираната префинетост на минималистичката современа, ќе најдете мноштво неверојатни начини да го изразите вашиот стил со производи од моен. Моен е посветен на дизајнирање и испорака на прекрасни производи кои траат цел живот - низ целиот свет. 7 3/4", Пренасочувач, Ограничена Доживотна Гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата