.

.

Геј Гордост Мир Раце Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци

Геј Гордост Мир Раце Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 8 инчи на 12 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Внатрешни или надворешни отпечатоци Од алуминиумски уметнички дела. 8 инчи на 12 инчи со виси јаже и заоблени агли. Одлично За Кујна, Бања, Детска Соба. Додадете уметнички дела Во Дворот, Тремот, Ланаи или Верандата. Најлон Виси Јаже. Заоблени Агли. Предната страна е полна боја, а задната страна е сребрена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата