.

.

Шеталиште Бар Столче Во собата на 4-ЕЕИ-3953

Шеталиште Бар Столче Во собата на 4-ЕЕИ-3953

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Шеталиштето Бар Столче Во собата на 4-ЕЕИ-3953 Воведе во еклектичен декор со шеталиштето рака метал бар столче. Комплетно со гроздобер челичен финиш обложен со прав, Шеталиштето го покажува шармот на класичното бистро додека го надградувате вашиот ќош за појадок или бар област со впечатливо индустриско модерно парче што дише исклучителност. Измешајте и совпаѓајте со столче што ги трансформира просторите за јадење и го оживува времето во барот. Карактеристики На Куршум : . Кафе И Бистро Стил Бар Столче. Челик Обложен Во Прав. Потребно Е Некое Собрание. Не-Обележување На Нога Капи. Капацитет На Тежина на столицата : 331 фунти. Сетот Вклучува : . Четири-Шеталиште Бар Столче. Димензии На Производот : . Вкупни Димензии На Производот : 21"L x 82"W x 42.5"H. Вкупни Димензии На Столицата : 21"L x 20.5"W x 42.5"H. Димензии На Седиштето : 19"L x 15"W x 29.5"H. Висина На Потпирачот За Грб : 13"H. Висина На Потпирачот За Рака : 39.5"H. Простор Помеѓу Нозете : 20.5"W Кафе и Бистро Стил Бар Столче;Прав Обложени Челик;некои собранието Потребни;не-означување нога капи;Столче Тежина Капацитет : 331 Фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата