.

.

Поостра Слика Си-фг-280см-блк Делукс Фитнес Ракавици

Поостра Слика Си-фг-280см-блк Делукс Фитнес Ракавици

DEN 1279.84

Количината на стоката
Това е достапна

Заштитете ги рацете додека вежбате со Поостра Слика Луксузни Фитнес Ракавици. Тие се направени од мек материјал за дополнителна удобност. Тие се флексибилни и ја зголемуваат умешноста и заштитата при кревање тегови. Безбедното затворање на овие ракавици ги одржува на место, спречувајќи лизгање на брзината или нарушување на вашата фитнес рутина. Овие ракавици се вклопуваат во мали раце и доаѓаат во црно. Поостра Слика Си-фг-280см-блк Луксузни Фитнес Ракавици (Мали; Црна) : Изработени од мек, флексибилен материјал за супериорна удобност. Ги штити рацете од повреди при кревање тегови. Одговара на мали раце. Црно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата