.

.

Собранието На Цревото За Притисок На Серво Воланот Се Вклопува изберете: 2001 - ХЈУНДАИ XG

Собранието На Цревото За Притисок На Серво Воланот Се Вклопува изберете: 2001 - ХЈУНДАИ XG

DEN 3382.56

Количината на стоката
Това е достапна

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување. За патнички автомобили и лесни камиони. Општите упатства се преполни со секое склопување. Црева и фитинзи се исто така достапни за прилагодени средни и тешки апликации за камиони.Доаѓа во комплет со фабрички инсталирани, претходно свиткани крајни фитинзи со цинк-дихромат, загради, приклучоци за сензори, обвивка, чаури и громови.Ги надминува барањата за изведба На SAE J2050.Гејтс-Управувано Од Можноста За Склопување На Цревото За Притисок На Серво Воланот Изберете : 2002-2005 ХЈУНДАИ XG 6 Цил 3,5 L 2001 HYUNDAI XG 6 Цил 3 L и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата