.

.

Нулом Маракеш Решетки Волна Површина Килим, 6', Морнарица

Нулом Маракеш Решетки Волна Површина Килим, 6', Морнарица

DEN 749.28

Количината на стоката
Това е достапна

Рачно изработен од волна од фино одделение, Тепихот За Внатрешна Површина nu LOOM MTVS27 Marrakech Е достапен во различни бои; еден од нив е само билет за да ја повлечете собата заедно. Недооценениот дизајн на решетката нуди свежа, современа атмосфера и може да надополни широк спектар на стилови. Кога станува збор за теписи во областа, можете да сметате на нулум за да испорачате убавина и издржливост. Модерен дизајн на решетки во избор на достапни бои. 100% волна со платно поддршка. Рачно закачен. Карактеристики 0.5-во. висина на купот. Изберете од достапните опции за големина. Произведено Во Индија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата