.

.

Двобоен Перфориран Стп Кожен Капак На Воланот за Автомобил Ван ЏИП Камион, 14. до 15.5

Двобоен Перфориран Стп Кожен Капак На Воланот за Автомобил Ван ЏИП Камион, 14. до 15.5

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте го вашиот автомобил да изгледа како нов со Нашата Покривка на Воланот вашите раце ќе се чувствуваат олеснети со безбедна, нелизгачка инсталација и универзална големина одговара на повеќето автомобили, камиони, Теренци Дизајнирани и Дистрибуирани во САД (Лос Анџелес) Кадифен Кожен Стисок обезбедува удобно држење на вашиот автомобил за време на долги возења, дневни патувања, патувања и секојдневно возење. Чувајте го вашиот волан како нов-Штити од пукање и лупење, го штити вашето тркало од нечистотија, прашина и мрсни прсти. Го изолира воланот од топли/ладни температури, држете ги рацете ладни во лето и топли во зима. Двојни зашиени шевови за дополнителна цврстина и издржливост. Направено со нетоксичен материјал без МИРИС на бпа. Лесен за чистење, миење и дезинфекција. Универзална Големина - одговара на повеќето волани со стандардна големина во автомобили, камиони, комбиња, Теренци и други типови возила. Одговара на волани со дијаметар 14,5 - 15,5" дијаметар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата