.

.

Зимски Топол Капут За Женски Топол Капут Мантили За Дожд Ветробранска Јакна Со Качулка Ветроупорна Надворешна Качулка Со Качулка Топла Јакна Со Големина Плиус

Зимски Топол Капут За Женски Топол Капут Мантили За Дожд Ветробранска Јакна Со Качулка Ветроупорна Надворешна Качулка Со Качулка

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Женски Јакна Топло Палто Мантили За Дожд Ветробранска Јакна За Дожд Со Качулка Ветроупорна Надворешна Качулка Со Качулка Карактеристики : Изработена од ткаенина за ветробран со постава За да ви помогне да бидете суви и удобни шемата на бои е помодерна и уникатна, истакнувајќи ја вашата личност, а јаката за стоење обезбедува дополнителна покриеност и јон; гаражата со патент нема да ви ја зафркне брадата тенок фитинг спортска јакна со Дупките За палците Обезбедуваат Јон и Топлина За Рацете За Време на Студените Сезони; Носете Спортска Јакна За Подобро Уживање Во Јога, Трчање и Каква било Активност За Вежбање Женскиот Спортски Патент е супер добар. Можете да го користите како капут за пролет и како среден слој за зима; Совршена Спортска Облека за спорт, теретана, фитнес, спорт, пешачење или секојдневни Секојдневни јакни Пријателска услуга : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Ако вашата големина е помеѓу две големини, ве молиме изберете поголема големина! Сезони : Зима.Пол : Женскиматеријал : Полиестерокција : Лежерен Стил : Лежерна Должина : правила одговара : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се исчисти : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 палто ЗА КОМПЈУТЕР. Големина Шема. Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88" Ракав : 62.5 cm/24.61" Должина : 67.5 cm/26.57" ● Ветроупорен И Водоотпорен Q - Женскиот Ветроупорен И Водоотпорен Ветробран Со Долги Ракави Со Качулка Е направен од висококвалитетни материјали кои можат ефикасно да го блокираат ветерот и дождот, одржувајќи ве суви И УДОБНО ВО Сите Временски УСЛОВИ. €Разноврсен Дизајн Q-Овој Ветробран Со Качулка Со Долги Ракави е дизајниран имајќи ја предвид разноврсноста. Може да се носи како самостојна јакна или слоевит со друга облека за дополнителна топлина. ●Издржлива Конструкција● - Ветробранот Со Качулка Со Долги Ракави е направен да трае. Изграден е со армирани шевови и висококвалитетни материјали за да се обезбеди издржливост и долговечност. ●Прилагодливо Вклопување-Ветробранот Со Качулка со Долги Ракави има прилагодлива хауба и манжетни, што ви овозможува да го прилагодите вклопувањето по ваш вкус. Ова обезбедува цврсто и удобно вклопување секој пат. ●Стилски И Практичен ● - Ветробранот Со Качулка Со Долги Ракави комбинира стил и функционалност. Се одликува со елегантен и модерен дизајн кој може да се носи за различни активности, вклучувајќи спортови на отворено, пешачење и секојдневно секојдневно носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата