.

.

Sony Xplod CDX-H910UI Marine Cd Mp Плеер, W RMS, Ipod iPhone Компатибилен

Sony Xplod CDX-H910UI Marine Cd Mp Плеер, W RMS, Ipod iPhone Компатибилен

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Одете на море со приемникот на цдх-Х910УИ Xplod Marine CD. Преполн со карактеристики за да го задржите вашиот брод рокин, овој приемник отпорен на прскање ви овозможува да се поврзете, контролирате и полните вашиот i Phone, i Pod, walkman плеер или компатибилен уред преку USB 1-жица. Слушајте ги вашите мешани Цд-А или користете го задниот помошен влез за пристап до опционално ХД Радио или сателитско радио. Дополнителни функции вклучуваат клучот ЗАПИН кој ја организира вашата забава и ви помага да ги изберете омилените на вашиот i Pod, а Режимот За Брз Прелистувач со Скок ве носи до песната што ја сакате брзо без да се занимавате со вашиот ipod контролер во чамецот. Sony Xplod CDX-H910 UI Морски ЦД/MP3 Плеер, 68 W RMS, Ipod/i Phone Компатибилен кристално чистиот лцд-панел ги прикажува информациите за репродукција, нивото на јачината на звукот и поставките за звук. Поддржува формат ЗА репродукција НА AAC за складирање и репродукција на вашите омилени звучни песни. Истражете ги вашите омилени КАНАЛИ АМ со допир на копче. Поврзете USB-компатибилни уреди со палубата за газилион песни на располагање. Поврзете mp3 плеер и други преносни уреди брзо со помошен влез. Направете го играчот iphone-подготвен! Компатибилноста на плеерот со i Phone и i Pod ќе ги слушне сите ваши песни со стандардни звучници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата