.

.

Хадсон Бебе Бебе Девојки Памучни Фустани, Розова Морнарица Цветни, 6 Месеци

Хадсон Бебе Бебе Девојки Памучни Фустани, Розова Морнарица Цветни, 6 Месеци

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Хадсон Бебе Памучни фустани се совршена облека за вашето мало девојче. Одликувајќи се со симпатични отпечатоци и ленти, нашите фустани се одлични тимови за специјални прилики, бидејќи се модерни и удобни за носење на бебето. Нашите фустани се изработени со врвни ткаенини и се најзгодната конструкција на фустани за лесно вклучување и лесно исклучување. Комплетот вклучува координативни фустани. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата