.

.

Ханас Блузи Женски Дами Пуловер Дуксер Со Долги Ракави Патент Желка Обичен Лабав Дуксер Зелен XL

Ханас Блузи Женски Дами Пуловер Дуксер Со Долги Ракави Патент Желка Обичен Лабав Дуксер Зелен XL

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16" Ракав : 51см/20.08" Рамо : 67см/26.38" Должина : 65см/25.59" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52" Ракав : 52см/20.47" Рамо : 68см/26.77" ДОЛЖИНА : 66 CM/25.98" големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 114cm/44.88" ракав : 53cm/20.87" рамо : 69cm/27.17" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 120cm/47.24" ракав : 54см/21.26" рамо : 70см/27.56" должина : 68см/26.77" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 126см/49.61" Ракав : 55СМ/21.65" Рамо : 71см/27.95" Должина : 69см/27.17" женски Дами пуловер долг ракав дуксер ПАТЕНТ ЖЕЛКА секојдневен Лабав дуксеркарактеристики : материјал : мек и Удобенкарактеристики : долги ракави мека, еластична ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Ќе биде совршено да се спарите со панталони,здолниште, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, лето, aut или зима. Содржина на пакетот : 1 Х Женски Топпроизвод информации : Сезона : Пролет Aut Зима Пол : Жени Прилика : Мода, Дневна Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Печатен Стил : Мода, Секојдневен € ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ q : Врвовите за жени се изработени од мека, лесна и дише, удобна за носење. Стилот на женски врвови е симпатичен и ласкав. Можете да го покажете вашиот уникатен стил кога ќе ги носите овие секојдневни врвови. ●КАРАКТЕРИСТИКА : женскиот врв е направен од ткаенина со цврста боја и обично доаѓа во низа бои. Можете да се потпреме на оваа жените врвот во секое време ќе треба да се погледне и да се чувствуваат фаб!! Природно е, боите се совршени!. ①ПРИЛИКА : овој врв за жена совршено одговара за секојдневно, запознавање, шопинг, канцеларија, плажа, одмор, забава и така натаму. ●НЕГА на ОБЛЕКА : Машинско перење Или миење раце во ладна вода/не блендирајте/Закачете за да се исуши. €Натпревар● : оваа женска мода блузи лесно се спарува со чизми, фармерки, хеланки, кардиган, шорцеви и јога панталони.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата