.

.

Дураго БП1086Ц Диск Сопирачка Рампа

Дураго БП1086Ц Диск Сопирачка Рампа

DEN 427.36

Количината на стоката
Това е достапна

Дураго има богата историја во производството на резервни автомобилски производи. Компанијата е основана пред повеќе од 45 години и низ годините разви разновидна понуда на производи. Дураго нуди сеопфатна програма За Триење На Сопирачките за секој буџет и потрошувач. Секојдневната безбедност и сигурност при возењето беа од огромно значење во развојот на нашата програма за Подлога за Сопирачките. Дураго Влошките за Сопирачките обезбедуваат супериорна контрола на возилото, удобност и безбедност на возачот во широк спектар на услови за возење – максимизирање на довербата на возачот. Ние нудиме уникатни материјали за триење кои се дизајнирани за вклопување и функционирање во широк спектар на возила. Сите формули се независно тестирани за протоколи за абење и пискање на бучава. Ние ги произведуваме нашите влошки за сопирачките користејќи ги најновите технологии во " Најсовремени сертифицирани објекти ИСО/ТС 16949. Дураго БП1086Ц Диск Сопирачка Рампа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата