.

.

Симплмасигени Машки Плус Големина Јакна Клиренс Обичен Дуксер За Мажи Зимски Капут Со Долги Ракави Мода Aut И Шиење Памучна Облека Со Топла Качулка

Симплмасигени Машки Плус Големина Јакна Клиренс Обичен Дуксер За Мажи Зимски Капут Со Долги Ракави Мода Aut И Шиење Памучна

DEN 591.84

Количината на стоката
Това е достапна

Машка Модаumn И Зима Шиење Топла Качулка Обична Јакна Памук Clothes Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.2.Ново! 3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.5.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модни, ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време. Сезона : Aut И Зима Пол : Менокација : Обичен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил На Боја : Секојдневен,должина На Ракавот : Целосен Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линијата што добивате : 1 ЕЕЗ мажи Коа Симплмасигеникс Машка Плус Големина Јакна Клиренс Обична Качулка За Мажи Зимски Капут Со Долги ракави Мода Aut И Шиење Топла Качулка Памучна Облека. Simpl симплмасигеникс и неговите машки палта : Зимата доаѓа, Симплмасигеникс е посветен на развој на модерни и удобни палта погодни за луѓето да носат во зима. На премисата да има одлична термичка функција и добар материјал, Симплмасигеникс работи и со дизајнери Во Азија и Европа за да создаде модерни и убави машки палта, комбинирајќи ги тековните модни принтови и чекови и други дезени.Дозволете да го облечете овој капут во зима, Добијте ја благодарноста на сите. Quality квалитет и удобни ткаенини : во процесот на изработка на оваа машка јакна, избравме удобна ткаенина.Меката текстура и чувството на кожа коегзистираат, покрај обичниот памук/полиестер/најлон и други ткаенини, имаме и такви како полиестерски влакна и други материјали за да изберете, за да се осигурате дека имате одлично топло искуство кога излегувате, додека носењето на трендот не е монотоно, поминете задоволувачка зима. Препорака за носење машки капут☀ : трендот на машка верзија на палтото може да се совпадне со различни стилови на облека. Овој моден капут за мажи, можете да изберете тексас палто/јакна/палто/качулка и други поединци за носење, исто така можете да одговарате со машки долги ракави/термичка долна облека/топол елек, etc.At во исто време, можете да изберете фармерки/машки панталони/лабави панталони/памучни и ленени панталони и други панталони што ќе одговараат, за да го постигнете вашиот тренд слобода. Men машки префериран подарок : кога ќе му дадете капут на овој човек како подарок, верувам дека мажите ќе станат посигурни и убави поради вашата облека.Можете да го дадете На Денот На Благодарноста, Божиќ, роденден, забава, забава, датум, Нова година и други прилики, можете да го носите за секојдневна работа, обука, запознавање, пешачење, патување и други активности, можете да му дадете на вашиот сопруг/татко/син/внук и така натаму, верувам дека ќе им се допадне овој подарок. ☀ Гаранција за купување : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, со задоволство ќе ви обезбедиме интимна услуга, благодарам.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата