.

.

Семејство за жени кои одговараат на семејството Ноќта на вештерките од тиква бивол, карирана од 2 парчиња

Семејство за жени кои одговараат на семејството Ноќта на вештерките од тиква бивол, карирана од 2 парчиња

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Слика совршен изглед дали сте трик или лекувате, се грижите на каучот или земате семејно селфи, ќе сакате целата банда да ја носи овој сет за пижами од тиква од тиква од тиква! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. 2-парчиња сет вклучува : Топ и џогери. Врвот : тркалезен врат; долги ракави; Сјај во темниот графички принт. Јогерс : Еластична лента за половината; ребрести манжетни; Поради карирано печатење. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Појавување на семејна Ноќта на вештерките пижама поставена за жени од под маскирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата