.

.

Зион Вилијамсон Newу Орлеанс Пеликанс ФАТЕАДИВИ LИВОТНИОТИВОВНИ ОДГОВОРНИ ДЕЛАЦИЈА

Зион Вилијамсон Newу Орлеанс Пеликанс ФАТЕАДИВИ LИВОТНИОТИВОВНИ ОДГОВОРНИ ДЕЛАЦИЈА

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вие сте посветен fanубител на Orу Орлеанс Пеликанс и сакате да го размачкате. Додадете неколку потребни тимски дух во која било просторија со овој Сион Вилијамсон со отстранлив wallид со големина на живот со 11 пакети. Овие прекрасни декорации за таблети имаат јасни, графики со висока дефиниција што ќе ја стават гордоста на Yу Орлеанс Пеликанс на целосен приказ и ќе обезбедат сите да знаат каде лежи вашата верност! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% винил. Лесен за инсталирање. Слика со висока дефиниција. Се држи до најнежните, рамни површини. Излупете и лепете. Вклучено е инсталацијата Сцетеге. Вклучува 11 декорации во пакет (една декларација за животна големина и 10 тимски решенија).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата