.

.

Хоксмл Женска Мода Еднобојни Долги Ракави Врвови На Вратот На Екипажот Обични Маички Блузи Дуксер За Жени

Хоксмл Женска Мода Еднобојни Долги Ракави Врвови На Вратот На Екипажот Обични Маички Блузи Дуксер За Жени

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Хоксмл Женски Моден Пуловер Еднобојни Долги Ракави Врвови Обични Маички Блузи Дуксер За Жени Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени топсајз Табела : Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Должина : 63см/24.80" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 64см/25.20" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40.94 "Должина : 65cm/25.59" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Должина : 66см/25.98" Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44.09 "Должина : 67см/26.38" Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 116см/45.67 "Должина : 68см/26.77" Големина : ХХХХЛ Големина. : XXXX-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 120cm/47.24 "Должина : 69cm/27.17" Големина : XXXXL Големина. : ХХХХХ-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 124см/48.82 "Должина : 70см/27.56" ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со size.1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите.2.Рачно мерење Може Да постои 1~3см Разлика Големина Детали (1 " =2,65 см). Дизајн : Секојдневна маица со кружен врат, Долг ракав, трендовски и елегантен. Совршено носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима.Совршено одговара со шорцеви,кратки фармерки,хеланки, слаби панталони, фармерки, здолништа, чизми до колена или високи потпетици за убав изглед. Повод : Погоден, За, Секојдневен, Носат, Датум, Вечера,Работа,Канцеларија,Спорт, Шопинг, Одмор, Одмор ,Секојдневно Носење, итн.Ќе се заљубите во овој врв. Материјалот е Лесен И Мек : Толку Е Удобен За Носење Заедно или Слоевит Со Пријатен Кардиган! Овој Прекрасен Изглед Е Едноставно Совршен!. Ова е Совршен Врв За Носење За Време На Сезоната На Празници.Одличен Подарок За Училиште, Дом, Клуб. Ве молиме погледнете го мерењето на големината на сликата пред да нарачате се препорачува рачно миење во ладно или машинско перење нежно, Закачете се.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата