.

.

Sngxgn Резервоарот Блузи За Жени Женски Летни Чипка Резервоарот Блузи Halter Вратот Повик Без Ракави Кошули Облечени Блуза Врвот Жолта С

Sngxgn Резервоарот Блузи За Жени Женски Летни Чипка Резервоарот Блузи Halter Вратот Повик Без Ракави Кошули Облечени Блуза Врвот

DEN 265.60

Количината на стоката
Това е достапна

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење. Пол : Жени. Јака : v вратот. Обрасци : Печатени. Пакетот вклучува : 1pc топ2 Лента Топсајз табела : . Големина : S Биста : 95cm/37.40" Должина : 66cm/25.98"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Должина : 67cm/26.38"Големина : L Биста : 105cm/41.34" Должина : 68cm/26.77"Големина : XL Биста : 110cm/43.31" Должина : 69cm/27.17"Големина : xxl Биста : 115cm/45.28" должина : 70cm/27.56"Големина : Xxxl биста : 120cm/47.24" должина : 71cm/27.95" Внимание ве молам !!! Бидејќи Занаетот За Сечење, Позицијата На Моделот На Облека ќе Биде Случајна !!!. Блуза За Жени Врвови Со Долги Ракави, Секојдневни, Спортски, Паѓаат И Изгледаат Одлично Со Фармерки Или Хеланки, Погодни за сите Прилики,секојдневно Секојдневно,работно,патување Итн. Мека Ткаенина, Висока Еластичност, Лесна И Дише, Тенка И Елегантна. Врвот На Вратот На Екипажот Има Странични Поделби На Половината, Пространа И Модерна Класика Погодна За Повеќето Дами.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата