.

.

Се прашувам нација Ексклузивни момчиња со качулка, пижама, ќебе, големини 4- & хаски

Се прашувам нација Ексклузивни момчиња со качулка, пижама, ќебе, големини 4- & хаски

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете забава на неговата облека за спиење со овие ексклузивни момчиња со качулка со качулка, за спиење од Wonder Nation. Одлично за лежење и спиење, овие ќебени спиење се изработени од супер меко руно и аспиратори со карактери со 3Д детали. Предното затворање на поштенски патент ќе му овозможи лесно да го промени и надвор од заспаниот ќебе. Пријатните долги ракави со еластични манжетни ќе ги задржат ракавите удобно на место, одржувајќи го топол и пријатно. Машина за перење. Печатено ќебе за спиење. Детален аспиратор за карактер. Затворање на преден патент. Вратот на екипажот и долгите ракави. Направено од 100% полиестер. Достапно во големини 4-18 и плус. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата