.

.

Целосна покривка на автомобилот водоотпорен дишејќи од сонце отпорен на мека постава сива

Целосна покривка на автомобилот водоотпорен дишејќи од сонце отпорен на мека постава сива

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Поставата на капакот на автомобилот е мека и не-абразивна, и нема да го изгребат лакот на автомобилот. Покривот за автомобили може да спречи вашиот автомобил да биде изложен на сонце и да го задржи вашиот автомобил без измет од птици, пикап од дрво, мраз и снег , индустриски загадувачи, воздушна прашина, нечистотија, итн. Исто така, делува како бариера за филтрирање против воздушната прашина и вообичаените загадувачи на гаражата. Доаѓа со систем за брзо ослободување и систем за затегнување на каишот за подобро да се вклопи во вашиот автомобил. Покривот на автомобилот доаѓа со торба за складирање, која може да се склопи кога не е во употреба, нема да заземе премногу простор и е погодно за следната употреба. PEVA целосен автомобил на автомобилот водоотпорен водоотпорна мека постава отпорна на сонце, оваа обвивка е сива. Големина : 3xxl, за седан xxl (до должина : 17,5ft 211 "). Димензија : 535x200x150cm / 211" x79 "x59" (l*w*h). Направено од Пева. Вклучен пакет : 1 x капа на автомобил (со 6 рефлексивни ленти), 1 x торба за складирање, 2 x ветровидни панделки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата