.

.

Сон Визии во. Д во. В во. Х Лизгачка Врата За Туширање Во Хром Со Централна База За Одвод На Бел Туш

Сон Визии во. Д во. В во. Х Лизгачка Врата За Туширање Во Хром Со Централна База За Одвод На Бел Туш

DEN 4799.68

Количината на стоката
Това е достапна

Визии За Соништа врата за туширање или када нуди стил што го одзема здивот за вашата област за туширање. Визиите имаат уникатен дизајн со два стационарни стаклени панели и два лизгачки стаклени панели кои се отвораат за да создадат доволно централна точка на влез. Тркалата со брзо ослободување прават чистење на стаклото и следат цинк. Комплет Големина : 30 во. Д х 60 во. В х 74 3/4 во. Ч; Отворање На Прошетка : 22 7/8 - 26 7/8 во. 1/4 во. (6мм) дебело сертифицирано проѕирно калено стакло; Хардвер : Хром; Основа : Бело, Централно Одводнување (видете технички цртеж за точна локација). Ѕид профили овозможи до 1 во. прилагодување по страна за надвор од водоводот (нерамни ѕидови) ; водечките шини може да се исечат до 4 инчи. за прилагодување на ширината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата