.

.

Накит За Забави за Ноќта На вештерките Готски Пајак Прстен За Жени Мажи Измама Во Панк Стил Незгодни Додатоци За Играчки

Накит За Забави за Ноќта На вештерките Готски Пајак Прстен За Жени Мажи Измама Во Панк Стил Незгодни Додатоци За Играчки

DEN 975.84

Количината на стоката
Това е достапна

Детали За Производот. Функција : . ​. ​100% сосема нов и висок квалитет. ​. ​Опис : . ​. ​Тип На Ставка : Прстен. ​. ​Стил : Панк, Готски. ​. ​Материјал : Легура. ​. ​Големина : како на сликата. ​. ​Боја : Црна, Сребрена. ​. ​Пакување : 1пц Прстен (Вреќи). ​. ​Забелешка : . ​. ​Ве молиме дозволете 1 - 2см мерење отстапување поради рачно мерење. ​. ​Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата